pozadi

Vítejte na stránkách crystall air

14. 11. 2013

Všichni cítíme, že Vánoce se blíží, a tak jsme pro Vás připravili dáreček. Kupte si čističku vzduchu a udělejte si radost a zároveň i něco pro své zdraví. Kupte další i pro Vaše přátele, sousedy, rodiče, děti a získejte slevu. Krásných 20 % sleva na druhou čističku nebo naprosto úžasných 25 % slevana celý nákup při nákupu více než dvou čističek vzduchu SUPER PLUS. 

2. a 3. 11. 2013

Zúčastnili jsme se konference DETOX A DUŠEVNÍ HYGIENA pořádáné NutriAcademy, s.r.o.

Byly to bezvadné dva dny plné přínosných informací. My jsme přispěli přednáškou o potřebě čištění vzduchu nejen pro alergiky a měli jsme i firemní stánek, na kterém se prezentovaly a prodávaly čističky vzduchu SUPER PLUS. 

21. 2. 2013 

Instalovali jsme novou čističku vzudchu SUPER PLUS BIO LCD v salonu kosmetiky a činské medicíny JM STUDIO v Brně. Máme pozitivní odezvu na výrazné utlumení alergických a dráždivých reakcí oční sliznice při aplikaci lepení řas. Nejdůležitější dobou pro vznik alergické reakce je přímo při aplikaci lepení řas. Od té doby co je čistička vzduchu v prostorách JM STUDIA testována, se razantně snížilo jakékoliv podráždění očí během lepení permanentních řas.

banner