pozadi

Viry a bakterie

Interiérové čističky vzduchu řady Super Plus dezinfikují vzduch, ničí viry a bakterie

Dospělý člověk přefiltruje denně přes plicní sliznici asi 75 000 litrů vzduchu. Společně se vzduchem se do organismu dostávají nežádoucí mikroorganismy, jako viry či bakterie, které jsou nositeli různých nežádoucích infekcí a nemocí. A právě záporně nabité ionty produkované ionizátorem čističky na sebe váží bakterie a viry a likvidují je. O následné „dočištění„ a sterilizaci vzduchu se stará emitér ozónu. Množství vylučovaného ozónu je 5 x nižší než povolují normy.

Nabízíme Vám jednoduché, bezbolestné, nízkonákladové řešení v boji s chřipkovými epidemiemi, záněty horních cest dýchacích a dalšími onemocněními horních cest dýchacích. Zvláště, když se ukazuje, že vakcíny proti chřipce nejsou tak účinné, jak se dosud uvádělo. Vědecká skupina z Minnesotské univerzity při svých výzkumech zjistila, že vakcína používaná běžně v USA je účinná jen u 59% naočkovaných zdravých dospělých.

Použití čističek vzduchu v interiérech je doporučováno nejen lékaři, ale hlavně lidmi, jež mají problémy s horními cestami dýchacími a kteří se s Vámi o zkušenosti s používáním čističek vzduchu podělili v sekci Osobní příběh.