pozadi

Princip čištění vzduchu

Čistý vzduch je základním předpokladem pro zdravý život. To platí jak pro venkovní, tak vnitřní prostředí. Právě pro řešení kvality vzduchu v interiéru Vám nabízíme čističky, které dokážou odstranit téměř všechny volně se pohybující částice, které lidskému organismu škodí a pomohou vytvořit nedráždivé a hygienicky čisté prostředí.buy Cipro online uk

Čističky vzduchu řady Super Plus využívají vysoce propracovanou technologii čištění vzduchu, která kombinuje výkonnou čističku vzduchu s ionizátorem. Čištění vzduchu s účinností až 96% probíhá nehlučně s minimálními náklady na provoz. Pro čištění vzduchu využívají technologie iontového větru, následnou filtraci ionizovaného vzduchu přes elektrostatický filtr, který je tvořen vysoce leštěnými nerezovými destičkami o ploše téměř 800 cm2. Na jeho ploše se zachytává polétavý prach, roztoče, kouř, pyly a jiné alergeny, plísně, bakterie, rozkládá se zde zápach a cigaretový kouř. Tato technologie je bezhlučná, nízkonákladová a vysoce efektivní.

Čističky řady Super Plus jsou ideálním řešením pro uchování čistých a zdravých domácností, kanceláří, učeben, tříd a ostatních interiérů, protože filtrují, čistí a obohacují vzduch zápornými ionty. Vzduch, který dýcháte, ovlivňuje nejen Vaše zdraví, ale i celkovou pohodu. Přečtěte si související články o čističkách vzduchu řady Super Plus na těchto stránkách a seznamte se tak podrobněji s našimi produkty řady Crystall Air. Budete překvapeni šíří jejich uplatnění, jednoduchostí jejich obsluhy, tichým provozem a nízkými náklady na jejich používání. Kromě vstupní investice a nákladů na elektrickou energii ve výši jen cca 0,75 Kč/den dále nic neplatíte.