pozadi

Prach a aerosoly

Interiérové čističky vzduchu řady Super Plus čistí vzduch s účinností až 96% a výrazně zlepšují kvalitu ovzduší v interiérech

Kvalita ovzduší v interiérech je ovlivněna kvalitou venkovního ovzduší a produkcí domácího/vnitřního/ znečištění. Nečistoty v interiérovém ovzduší tvoří zejména polétavý prach, mikroorganizmy a aerosoly.

Čističky vzduchu řady Super Plus pracují na principu iontového větru vznikajícího jako výsledek korónového výboje, a tudíž nepotřebují pro svoji činnost žádný ventilátor ani výměnné filtry. Iontový vítr zabezpečuje proudění vzduchu přes čistící kazetu. Částice prachu a jiných nečistot, které se nacházejí ve vzduchu, jsou nasávány do kazety, kde se ionizují (získávají záporný náboj) a účinkem elektrostatického pole se zachycují na vysoce leštěných, kovových destičkách uvnitř kazety. Tato moderní technologie zbaví vzduch ve Vaší obytné místnosti polétavého prachu, pylů z rostlin, plísní, roztočů a jejich výtrusů, srsti a pachů domácích zvířat, cigaretového kouře, těžkých kovů. Současně záporně nabité ionty dezinfikují vzduch likvidací virů a bakterií.

Proto je vhodné zvážit použití kvalitních čističek vzduchu, které Vám mohou pomoci zkvalitnit ovzduší ve Vašem interiéru.