pozadi

Ionizace a ionizátor vzduchu

Každý den se nám do našeho domova dostává znečištěný vzduch zvenčí, prosycený smogem a prachem. Do toho se přidávají další nečistoty a škodlivé látky – bakterie a viry, pyly, alergeny, plísně. Není divu, že mnoho z nás trpí dýchacími i jinými zdravotními potížemi – neustále máme ucpaný nos nebo kašleme, bolí nás na hrudi nebo máme problémy s průduškami či s plícemi. Vzduch si však doma můžete účinně vyčistit. Skvělým pomocníkem je ionizátor vzduchu, který „domácí“ vzduch zároveň přiblíží přirozenému vzduchu v přírodě. U nás koupíte nízkonákladovou čističku s ionizátorem vzduchu v kvalitě, která zajišťuje dlouholeté bezproblémové užívání.

Zdravé dýchání s ionizátorem vzduchu

Ionizátor vzduchu využívá při čištění ovzduší princip ionizace, který je v přírodě zcela přirozený. V otevřených prostorách zcela běžně proudí zdravé ionizované částice vzduchu. Ve městech a uzavřených, špatně větraných prostorách a interiérech je však situace horší. Přirozená ionizace vzduchu je narušena moderními stavebními materiály z kovů, oceli či betonu. Tyto materiály, se kterými se dnes setkáváme velmi často, vytváří stínění elektrického pole Země, tzv. Faradayovu klec, čímž elektrické pole silně narušují a negativně ovlivňují přirozenou ionizaci vzduchu. Tento problém řeší právě ionizator vzduchu.

Tento negativní jev umí potlačit naše interiérové čističky vzduchu řady Super Plus. Všechny čističky vzduchu jsou totiž vybaveny výkonným ionizatorem vzduchu, který obohacuje vzduch o biologicky příznivé lehké záporné ionty a ještě zvyšuje účinnost čištění vzduchu. Záporně nabité ionty působí prokazatelně příznivě na naše zdraví, na psychiku a imunitní systém. Tato čistička vzduchu tak pomáhá nejen v prostorách, kde sama čistí – celkově příznivě působí přímo na stav našich plic (díky obnově epitelů), a tím se náš zdravotní stav zlepší i mimo místnosti s čističkou.

Chcete vědět více o našich ionizátorech vzduchu? Kontaktujte nás, volejte 607 992 818!

Ionizátor vzduchu spolehlivě pomáhá všem, kteří mají jakékoliv problémy s dýcháním, zlepšuje krevní oběh, imunitu a působí proti depresi. Stejně, jako je vám dobře na čerstvém vzduchu v přírodě, bude vám konečně dobře i doma. Hned se vám bude lépe dýchat!

Účinky ionizátor při procesu čištění vzduchu:

  • obohacuje vzduch o biologicky příznivé lehké záporné ionty, které zlepšují naše zdraví, psychiku a imunitní systém,
  • zvyšuje účinnost čištění vzduchu,
  • spolehlivě pomáhá všem, kteří mají jakékoliv problémy s dýcháním – například alergie, astma, stále ucpaný nos, neustálé kašlání, bolesti na hrudi, potíže s průduškami či s plícemi,
  • zlepšuje krevní oběh, imunitu a působí proti depresi.

Ionizátor vzduchu je neodmyslitelnou součástí všech našich interiérových čističek vzduchu řady Super Plus. Zajímají vás bližší informace? Přečtěte si více o čističkách vzduchu s ionizátorem . Dýchá se vám špatně v autě? Dodáváme také vysoce efektivní a spolehlivé ionizátory do auta.